אולמי מצפור טבריה | משה פרץ עולה לאחר חצות

שי אוסקר
עדי ואגם מתחתנים בגני מצפור בטבריה
מוסיקה : גבי וגאס , צילום האירוע : הצלמים של שי אוסקר , אומן אורח: משה פרץ
מסיבת החתונה של הזוג נערכה על כל מתחם האירועים גני מצפור שבטבריה את החופה ערכו הזוג באולם ולאחר מכן את המסיבה במתחם הפתוח של הגן
כמות המוזמנים הייתה סביב ה-1000 איש , ובחצות הלילה עלה לבמה הזמר משה פרץ שנתן הופעה מדהימה
 

גני מצפור | אולמי מצפור

מתחם מצפור, אולם שמחות הכולל גן אירועים יחודי ואולם שמחות המדברבעד עצמו.
הלקוחות שלנו זה כרטיס הביקור הכי טוב שלנו.

מתחם המצפור :
מתחם המצפור קיים כבר כ- 40 שנה, הוקם בשנת 1973 ע"י הורי המשפחה אהרון ומרי ז"ל. המצפור ממוקם אל מול הכנרת בנוף מרהיב ועוצר נשימה. משטח בעל שטח של 14 דונם. בשנים האחרונות חודש מתחם האירועים והתאים עצמו לסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק. קומפלקס המצפור מתחייב על שירות, אמינות ועמידה בקריטריונים גבוהים.

האולם :
אולם האירועים יכול להכיל עד 600 איש. האולם עוצב מחדש תוך שימת דגש על קידמה ויוקרה. באולם הוקמה מערכת תאורה ממוחשבת מהמתקדמות ביותר בשוק. לאורך האולם ישנם מסכי קיר (לדיים) בגודל 60 מטר, כך שלכל אירוע תותאם האוירה לו. החופות מעוצבות על פי בחירת של בני הזוג.

הגן :
גם האירועים הטרופי יכול להכיל עד 1200 חוגגים. הגן מוקף ומעוטר צמחייה טבעית, מפלי מים ותאורה שיוצרים יחדיו אוירה קסומה וצבעונית.

הצוות :
צוות המצפור מיומן והעל נסיון רב, ובראשם מנהל האירועים שהוא בעל ותק של 20 שנה. לאחרונה התחדש צוות המטבח בראשו של הצוות חביב אילוז, בעל הרזומה והנסיון העשיר בענף האירועים. בראשותו תפריט המצפור שודרגלכדי הרמות היוקרתיות ביותר בתחום.